Soğuk Havada Sıcak Adımlar King Paolo ’dan

0354Sağlıklı, rahat ve şık ayakkabı modelleri ile ayakkabı sektörüne yeni bir soluk getiren King Paolo klimalı ayakkabıları kış sezonunda kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Soğuk kış günlerinde ayakları ısıtacak ayakkabılar, sezonun modasına da yön veriyor.

Tüm gün ayağımızda bulunan ayakkabıların rahat olması, günü verimli geçirebilmemiz açısından büyük önem taşıyor. Özellikle kadınların rahatlıktan çok görüntüye önem vermesi ayakkabılarda yanlış seçimler yapmasına neden oluyor.

King Paolo’nun yeni sezon kadın ayakkabıları şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Yüzde 100 deri kullanılarak üretilen ayakkabılar, esneme payıyla ayakları rahatsız etmiyor. Ayakkabının tabanında bulunan pompa ile ayakkabı içerisinde kalan hava her adımda dışarı atılıyor ve terlemenin önüne geçiliyor. King Paolo’nun kış sezonu ayakkabılarında kullanılan bordo, kahve ve siyah tonlar tüm kombinler ile uyum sağlayarak şıklığı tamamlıyor. Bantlı modeller ile çapraz işlemeler King Paolo’nun yeni sezon ürünlerinde öne çıkarken, sadelikten yana olanlar için düz modeller dikkat çekiyor.

Konforu ve şıklığı bir arada sunan King Paolo ayakkabılar, tüm ayak tiplerine hitap ediyor. King Paolo’nun yeni koleksiyon ayakkabılarını görmeden sezon alışverişinizi yapmayın.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir